9 червня 2016 р.
Міжнародний день архівів

Дорогі колеги!

Вельмишановні користувачі архівної інформації!


9 червня в світі відзначається Міжнародний день архівів. «Архіви, гармонія, дружелюбність» – саме таке гасло визначила для цьогорічного свята Міжнародна Рада архівів (МРА). Це також гасло Міжнародного конгресу архівів в Сеулі, який відбудеться у вересні.


Архіви дають світові багато, хоча далеко не всі це усвідомлюють. Архівісти України виконують свій професійний та громадянський обов’язок, почесну місію Хранителя історичної пам’яті, приймаючи складні виклики часу. Ці виклики виявляються у повсякденній роботі при виконанні будь-якої з основних функцій діяльності архівів – формуванні (примноженні) Національного архівного фонду, його зберіганні і використанні інформації архівних документів. За визначенням МРА, архіви є не тільки незамінними свідками минулого, але й сприяють підвищенню ефективності державного управління, розвитку демократії, ідентичності індивідуумів і суспільств, прав людини.


Нехай же об’єднає нас в цей день любов до архівів, без яких всі ми і кожен з нас втратить дуже багато. Шануймо архіви, які сприяють гармонії та миру в світі!

Виставки
До 100-річчя Української революції (1917-1921) ЦДАВО України презентує проект «Українська революція: архівні хроніки» детальніше…
Новини
16 березня 2017 р.

До 100-річчя Української революції (1917-1921) ЦДАВО України презентує проект «Українська революція: архівні хроніки».

детальніше…
28 квітня 2017 р.

В рамках проекту «Українська революція: архівні хроніки» в приміщенні ЦДАВО України розміщено "Календар Української революції". Електронна версія Календаря опублікована на сайті архіву в рубриці "Виставки"

детальніше…
30 березня 2017 р.

Aрхівіст І категорії відділу використання інформації документів К. І. Криворучко виступила на відкритті виставки живописних робіт народного художника України Михайла Романишина “Мотиви народної архітектури” в Національному центрі народної культури “Музей Івана Гончара”.

детальніше…
Адреса: 03110, м. Київ-110,
вул. Солом’янська, 24
Тел.: (044) 275-36-66
Факс: 275-12-55
© Центральний державний архів вищих органів влади та управління України
ЗАО «Альт-Софт» Информационные и коммуникационные технологии «Архівні інформаційні системи»