6 грудня 2016 р.

6 грудня у Верховній Раді (кулуари ІІІ поверху) відкрито виставку документів Національного архівного фонду України до 25-ої річниці Всеукраїнського референдуму 1 грудня 1991 року, підготовлену Інформаційним управлінням Апарату Верховної Ради України та Державною архівною службою України.

Документи з фондів Центрального державного архіву вищих органів влади та управління (ЦДАВО) України, Центрального державного архіву громадських об`єднань (ЦДАГО) України, Центрального державного кінофотофоноархіву (ЦДКФФА) України ім. Г. С. Пшеничного відображають складний період переходу від республіки до держави, зростання політичної активності суспільства, зародження багатопартійної системи, появу опозиції, перші кроки до незалежності, проголошення незалежності України та підтвердження цього історичного вибору волевиявленням українського народу на Всеукраїнському референдумі 1 грудня 1991 р. В цей доленосний день на питання: «Чи підтверджуєте ви Акт проголошення незалежності України?» ствердну відповідь «Так, підтверджую» дали 90, 32% з тих, що взяли участь у голосуванні.

Участь у відкритті виставки взяли директор архіву Н. Маковська та заступники директора О. Берковська і С. Савлук.

Детальніше про подію також тут: http://rada.gov.ua/news/Novyny/138107.html

Виставки
До 100-річчя Української революції (1917-1921) ЦДАВО України презентує проект «Українська революція: архівні хроніки» детальніше…
Новини
16 березня 2017 р.

До 100-річчя Української революції (1917-1921) ЦДАВО України презентує проект «Українська революція: архівні хроніки».

детальніше…
28 квітня 2017 р.

В рамках проекту «Українська революція: архівні хроніки» в приміщенні ЦДАВО України розміщено "Календар Української революції". Електронна версія Календаря опублікована на сайті архіву в рубриці "Виставки"

детальніше…
30 березня 2017 р.

Aрхівіст І категорії відділу використання інформації документів К. І. Криворучко виступила на відкритті виставки живописних робіт народного художника України Михайла Романишина “Мотиви народної архітектури” в Національному центрі народної культури “Музей Івана Гончара”.

детальніше…
Адреса: 03110, м. Київ-110,
вул. Солом’янська, 24
Тел.: (044) 275-36-66
Факс: 275-12-55
© Центральний державний архів вищих органів влади та управління України
ЗАО «Альт-Софт» Информационные и коммуникационные технологии «Архівні інформаційні системи»