18 січня 2019 р.

У Національному музеї історії України урочисто відкрито виставку до 100-річчя Акту Злуки між УНР і ЗУНР “Лицарям Української Народної Республіки присвячується”. Головними експонатами виставки були оригінал Універсалу Директорії УНР про злуку УНР і ЗУНР, представлений ЦДАВО України та срібний вінок для січових стрільців, відреставрований співробітниками НМІУ. Серед гостей були представники діаспори, науковці, представники громадськості.

На відкритті були присутні заступник директора ЦДАВО України Наталія Маковська, начальник відділу використання інформації документів Олена Єфремова та начальник відділу довідкового апарату Ольга Редько.

Пропонуємо короткий фотозвіт.

Виставки
До 100-річчя Української революції (1917-1921) ЦДАВО України презентує проект «Українська революція: архівні хроніки» детальніше…
Новини
Бренд "Україна зараз"

Бренд "Україна зараз"

детальніше…
9 серпня 2019 р.

Відбулося засідання експертно-перевірної комісії ЦДАВО України.

На засіданні розглядалися описи справ, номенклатури справ, інструкції з діловодства, положення про експертні комісії, акти про вилучення для знищення документів, подані установами-фондоутворювачами.

детальніше…
6 серпня 2019 р.

Начальник відділу формування Національного архівного фонду та діловодства О. Скурська взяла участь у засіданні експертної комісії служби України з безпеки на транспорті.

детальніше…
Адреса: 03110, м. Київ-110,
вул. Солом’янська, 24
Тел.: (044) 275-36-66
Факс: 275-12-55
© Центральний державний архів вищих органів влади та управління України