Описи

Фонд 215 Любашівська сільська земельна комісія, с. Любашівка Посухівської волості Уманського повіту Київської губернії за 1918 р.

Фонд 353 Ольгопільська повітова земельна комісія Міністерства земельних справ Української Держави, м. Ольгопіль Подільської губернії

Фонд 450 Ізюмська повітова земельно-ліквідаційна комісія, м. Ізюм, Харківської губернії

Фонд 647 Змієнко Всеволод Юхимович (28.10.1886 – 30.10.1938) – генерал-хорунжий армії УНР, начальник штабу 6-ої січової стрілецької дивізії армії УНР, один із засновників Українського військово-історичного товариства у м. Варшаві за 1919-1927 рр. (опис 1 у кількості 8 заголовків)

Фонд 649 Штаб 13-ої стрілецької Херсонської бригади 5-ої стрілецької Херсонської дивізії Української Народної Республіки, з 1921р.-Польща

Фонд 703 Гадяцька повітова училищна рада, м. Гадяч Полтавської губернії за 1916-1918 рр.

Фонд 707 Волинська губернська земельна комісія Міністерства земельних справ Української Держави, Житомир Волинської губернії за 1918 р.

Фонд 714 Великокамишуваський сільський виконавчий комітет Рад селянських депутатів, слобода Велика Камишуваха Великокамишуваської волості Ізюмського повіту Харківської губернії

Фонд 905 Державний сенат Української Держави (описи 1, 2, 3, 4, 6, 7 у кількості 3803 справи) за 1895-1919 рр.

Фонд 978 Штаб 14-ої стрілецької Подільської бригади 5-ої стрілецької Херсонської дивізії військ Української Народної Респубдіки, територія Польщі

Фонд 998 Полтавська судово-слідча комісія при начальникові гарнізону деніківської армії, м. Полтава

Фонд 1001 Штаб 40-го стрілецького куреня 14-ої стрілецької Подільської бригади 5-ої стрілецької Херсонської дивізії військ Української Народної Республіки

Фонд 1009 Полтавське товариство «Просвіта», м. Полтава за 1917-1921 рр. (опис 1 у кількості 26 заголовків)

Фонд 1060 Народне міністерство земельних справ УНР, м. Київ за 1917-1918 рр. (описи 1, 2, 3ос у кількості 90 заголовків)

Фонд 1062 Народне міністерство земельних справ УНР, мм. Київ, Вінниця; Рівне, Кам’янець-Подільський, Станіславів (Галичина) за 1918-1923 рр. (описи 1, 2, 3, 4ос у кількості 713 заголовків)

Фонд 1081 Контррозвідувальне відділення штабу Добровольчої армії Денікіна, м. Київ

Фонд 1082 Управління начальника заосмотрення армії й тилу Української Народної Республіки

Фонд 1083 Військовий штабний суд при 3-ій залізній стрілецькій дивізії військ УНР

Фонд 1111 Інженерна рота 5-ої пішої української дивізії, м. Збараж Подільської губернії

Фонд 1112 Штабний суд 16- ої пішої дивізії військ Української Держави, м. Олександрівськ Катеринославської губернії

Фонд 1114 Правління кооперативу співробітників Міністерства закордонних справ Української Держави, м. Київ

Фонд 1116 Проскурівський повітовий виконавчий комітет громадських організацій, м. Проскурів Подільської губернії

Фонд 1119 Державна варта Ново-економічного рудника, селище Ново-Економічне, Григорівської волості, Бахмутського повіту, Катеринославської губернії

Фонд 1121 Комісар Міністерства торгу і промисловості Української Держави при Тираспільській митниці, м. Тираспіль Тираспільського повіту Херсонської губернії

Фонд 1125 Верховна слідча комісія Української Народної Республіки, мм. Київ, Вінниця, Рівне, Кам’янець-Подільський за 1918-1919 рр. (опис 1 у кількості 6 заголовків);

Фонд 1133 Головна комісія у справах виборів до Українських установчих зборів, м. Київ за 1917-1919 рр. (опис 1 у кількості 71 заголовок)

Фонд 1318 Штаб 41-го стрілецького куреня 14-ої стрілецької Подільської бригади, 5-ої стрілецької Херсонської дивізії військ УНР, липень-серпень 1921р.- табір Петраків (Польща), серпень-жовтень 1921р.- табір Стрілків (Польща)

Фонд 1323 Штаб 2-ої бригади 5-ої стрілецької Херсонської дивізії військ Української Народної Республіки, м. Петраків (Польща)

Фонд 1334 Київська губернська земельна комісія при відділі землеустрою земельного департаменту Міністерства земельних справ Української Держави, м. Київ

Фонд 1340 Подільська губернська рада селянських спілок (період УНР), м. Вінниця, Подільської губернії

Фонд 1342 Штаб 15-ої стрілецької бригади 5-ої Херсонської дивізії військ Української Народної Республіки

Фонд 1342 Штаб 15-ої стрілецької бригади 5-ої Херсонської дивізії військ Української Народної Республіки

Фонд 1373 Управління Дубнівського повітового комісара, м. Дубни Волинської губернії

Фонд 1394 Одесько-Подільський науково-кадровий повітроплавний загін військ Української Держави, м. Миколаїв, м. Одеса

Фонд 1396 Совачов Василь Якович-полковник, начальник Головного санітарного управління УНР

Фонд 1403 Канцелярія начальника постачання Добровольчої армії Одеського району , м. Одеса

Фонд 1409 Харківська губернська Українська рада, м. Харків

Фонд 1423 Державна варта Ірпінського району, с. Ірпінь Київського повіту і Київської губернії

Фонд 1434 Міністерство фінансів УНР, м. Київ за 1917-1918 рр. (описи 1, 2 у кількості 69 заголовків);

Фонд 1456 Штаб 5-го кінного полку 5-ої стрілецької Херсонської дивізії військ Української Народної Республіки, тер. Польщі (м.Стрілково та інш.)

Фонд 1464 Гадяцька повітова народна управа, м. Гадяч Полтавської губернії за 1918 р.

Фонд 1470 Кривда-Соколенко Петро Маркіянович- віце-директор департаменту місцевого самоуправління Міністерства внутрішніх справ Директорії УНР, Тарнів (Польща)

Фонд 1487 Ніжинська повітова земельна комісія Міністерства земельних справ Української Держави, м. Ніжин Чернігівської губернії за 1918 р.

Фонд 1502 Посухівська сільська земельна комісія (Українська Держава), с. Посухівка Посухівської волості Уманського повіту Київської губернії за 1918 р.

Фонд 1512 Новоград-Волинський повітовий староста УД, м. Новоград- Волинський Волинської губернії

Фонд 1554 Штаб окремого технічного курення 5-ї стрілецької Херсонської дивізії військ Української Народної Республіки, м. Ланцут

Фонд 1587 Меджибізьке волосне правління, м. Меджибіж Летичівського повіту Подільської губернії

Фонд 1591 Ярмолинецький волосний виконавчий комітет громадських організацій, м. Ярмолинці Проскурівського повіту Подільської губернії

Фонд 1648 Жаданівський волосний курінь вільного козацтва с. Жаданівка Липовецького повіту Київської губернії

Фонд 1688 1-й єврейський піхотний батальйон, м. Одеса

Фонд 1692 Штаб 5-ї пішої дивізії військ Української Держави, м. Одеса

Фонд 1696 Державний інспектор окремого залізничного технічного корпусу УНР (діюча армія)

Фонд 1701 Гарнізон військ Української Народної Республіки, м. Тульчин Подільської губернії

Фонд 1702 Штаб 5-ї окремої технічної сотні 5-ї стрілецької Херсонської дивізії військ Української Народної Республіки, м. Ланцут (Польща)

Фонд 1704 Березівська волосна земська управа , с. Березівка Прилуцького повіту Полтавської губернії

Фонд 1709 Рада Української колонії в Москві, м. Москва

Фонд 1743 Штаб 13-го гарматного курення військ Української Народної Республіки

Фонд 1761 Команда державної жандармерії Західної-Української Народної Республіки, м. Станіслав Галичина

Фонд 1787 Начальник народної міліції 7-го району м. Ольгопіль Ольгопільського повіту Подільської губернії

Фонд 1788 Роменьська міська та повітова державна варта УД, м. Ромни Полтавської губернії. Примітка:В фонді є документи Роменської міської та повітової міліції періоду Директорії

Фонд 1798 Подільський губернський карно-розвідчий відділ Міністерства внутрішніх справ УНР, м. Кам’янець-Подільський Подільської губернії за 1918-1920 рр. (опис 1 у кількості 28 заголовків)

Фонд 1844 Рада виборних російського концентраційного табору Суем в м. Вердені (Франція)

Фонд 1845 Перший революційний загін ім. Петлюри , м. Чорнобиль Київської губернії

Фонд 1858 Інспектор гармат Катеринославського коша Головного гарматного управління військ Української народної республіки, м. Катеринослав

Фонд 1903 Санітарний комітет при Головноуповноваженому Української Народної Республіки м. Кам’янець-Подільський Подільської губернії

Фонд 1964. Оп. 1 Інспектор Харківської державної варти при Харківському губернському старості, м. Харків

Фонд 1964. Оп. 2 Інспектор Харківської державної варти при Харківському губернському старості, м. Харків

Фонд 1970 Управління військових комунікацій Головної управи Генерального штабу Української Народної республіки м. Станіславів (Польща)

Фонд 1986 Начальник Кам’янецької міської міліції УНР, м. Кам’янецької міліції, м. Кам’янець-Подільський Подільської губернії

Фонд 2001 Начальник Проскурівської залоги військ Української Народної Республіки, м. Проскурів Подільської губернії

Фонд 2002 Проскурівський повітовий комендант Української Народної Республіки, м. Проскурів Подільської губернії

Фонд 2007. Оп. 1 Кам’янецький повітовий військовий начальник Української Народної Республіки, м. Кам’янець-Подільський, Подільської губернії

Фонд 2007. Оп. 2 Кам’янецький повітовий військовий начальник Української Народної Республіки, м. Кам’янець-Подільський, Подільської губернії

Фонд 2008 Кам’янецький повітовий староста, м. Кам’янець-Подільський Подільської губернії

Фонд 2012 Кам’янець-Подільська міська державна варта, м. Кам’янець-Подільський Подільської губернії

Фонд 2020 Брацлавський повітовий комендант Української Народної республіки, м. Брацлав, Подільської губернії

Фонд 2052 Київське столичне отаманство, м.м. Вінниця, Житомир, Теофіполь, Кам’янець-Подільський

Фонд 2056 Редакція журналу “Украинская жизнь”, м. Москва, м. Київ

Фонд 2060 Міністерство єврейських справ Української Народної Республіки, мм. Київ, Кам’янець-Подільський за 1918-1921 рр. (опис 1 у кількості 50 заголовків);

Фонд 2091 Повстанський військово-революційний комітет Уманщини, м. Умань, Київської губернії

Фонд 2092 Управління державної варти Краматорського району Харківської губернії

Фонд 2142 Катеринославський повітовий комендант Української Народної Республіки, м. Катеринослав

Фонд 2143 Катеринославський повітовий комендант Української Народної Республіки, м. Катеринослав

Фонд 2145 Кременчуцький повітовий земельний комітет, м. Кременчук Полтавської губернії за 1917-1919 рр.

Фонд 2158 Подільське українське товариство “Просвіта”, м. Кам’янець -Подільський, Подільської губернії

Фонд 2162 Редакція газети “Державний вісник” – органу Ради Міністрів Української Держави, м. Київ

Фонд 2194 Губернська дембілізаційна комісія при коменданті на Поділлі

Фонд 2203 Морський генеральний штаб при Морському міністерстві Української Держави

Фонд 2215 Державна варта 1-ї дільниці м. Ізяслава, Ізяславського повіту Подільської губернії

Фонд 2216 Державна варта 2-ї дільниці м. Нікопаля, м. Нікополь Катеринославської Губернії

Фонд 2229 Кролевецький повітовий комендант, м. Кролевець, Чернігівської губернії

Фонд 2230 Начальник прикордоного пункту державної варти, м. Валуйки Воронезької губернії

Фонд 2223 Віце-консульство Української Держави в м. Пензі, м. Пенза Пензенськоїї губернії

Фонд 2231 Дозорний пункт Куп’янськ-Вузловий, м. Куп’янськ, Куп’янського повіту Харківської губернії

Фонд 2233 Штаб головного губернського коменданта Херсонщини м. Одеса, Херсонської губернії

Фонд 2234 Управління коменданта м. Кам’янець-Подільського Української Держави, м. Кам’янець-Подільський, Подільської губернії

Фонд 2243 Клуб товариства українців Головного штабу, м. Петроград

Фонд 2245 Київська Губернська українська Рада, м. Київ

Фонд 2246 Начальник постачання Холмської групи військ Української Народної Республіки, м. Луцьк, Волинської губернії

Фонд 2248 Штаб Південно-Східної групи Республіканських військ Української Народної Республіки, м. Бірзула Одеської губернії

Фонд 2249 Штаб Східного фронту військ Української Народної Республіки, лютий – Березень 1919р. – м. Козятин, Бердичівського повіту Київської губернії, березень 1919р. – Вінниця Подільської Губернії, квітень 1919р. – м. Тираспіль Одеської губернії

Фонд 2250 Інформаційне бюро армії Української Народної Республіки, м. Київ

Фонд 2251 Головна військово-ветеринарна управа Української Держави, м. Київ

Фонд 2252 Головне військово-ветеренарне управління Української Народної Республіки, м. Київ Київської губернії, м. Вінниця Подільської Губернії, м. Рівне Волинської губернії, м. Кам’янець-Подільський Подільської губернії

Фонд 2261 Штаб 11-ої пішої дивізії військ Української Народної Республіки, м. Полтава Полтавської губернії

Фонд 2262 Штаб 12-ї пішої дивізії військ Української Народної Республіки, м. Лубни Полтавської губернії

Фонд 2268 2-ий полк при коші окремого загону січових стрільців військ Української Народної Республіки, м. Біла Церква Київської Губернії

Фонд 2270 Штаб 3-го пішого полку корпусу січових стрільців військ Української Народної Республіки, с. Ставчинці Таращанського повіту Київської губернії

Фонд 2271 Галицько-Український полк ім. Богуна (військ Директорії УНР), м. Єлисаветград Миколаївської губернії, м. Голта, Бірзула (Молдавія), ст. Жеребково, м. Колиндяни в Галичині

Фонд 2277 Штаб Полтавського 6-го корпусу військ Української Народної Республіки, грудень 1918р. – мм.Кременчук, Полтава, січень 1919р. – м. Кременчук, кінець січня – м. Крюків Полтавської губернії

Фонд 2284 Штаб осадного корпусу військ Української Народної Республіки, м. Київ

Фонд 2288 9-й піший Вінницький полк полк військ Української Народної Республіки, м. Вінниця Подільської губернії

Фонд 2289 11-й піший Вінницький полк військ Української Держави, м. Вінниця

Фонд 2293 2-й окремий учбовий курінь військ Української Народної Республіки, м. Кам’янець-Подільський, Подільської губернії

Фонд 2297 Партизансько-повстанський штаб при Головній команді військ Української Народної Республіки в м. Львові, с. Балашівка (Волинь), с. Михайлівка, Дідковичі, Зеньки (Київщина), Польща

Фонд 2298 Головне інтендантське управління Військового міністерства Української Держави, м. Київ

Фонд 2299 Головне інтендантське управління Військового міністерства УНР, мм. Київ, Вінниця, Кам’янець-Подільський Подільської губернії

Фонд 2301 Головне гарматне управління Військового міністерства Української Держави, м. Київ

Фонд 2302 Головне артилерійське управління Військового міністерства Української Народної Республіки, м. Київ

Фонд 2303 Головне військово-юридичне управління Української Держави, м. Київ

Фонд 2304 Управління головного начальника постачання армії Української Народної Республіки, м. Київ

Фонд 2305 Управління головного начальника постачання діючої армії Української Народної Республіки з лютого 1919р. – м. Жмеринка, з квітня 1919р. – м. Броди, червня 1919р. – м. Кам’янець-Подільський

Фонд 2306 Шкільна головна управа Військового міністерства Української Держави, м. Київ

Фонд 2372 “Віддавча” комісія по здачі зброї та державного майна Української Народної Республіки польській владі, листопад 1920р. – м. Гусятин Польський, грудень 1920р. – м. Тернопіль, з 1921р. – Польща, таб. Ченстохів

Фонд 2391 Штаб 16-го стрілецького куреня 6-ої стрілецької дивізії військ Української Народної Республіки

Фонд 2395 Управління губернського уповноваженого з ліквідації установ і організацій воєнного часу по Київській губернії та м. Києву Української Держави

Фонд 2397 Штаб 16-го збірного куреня 6-ї стрілецької дивізії військ Української Народної Республіки

Фонд 2402 Штаб 16-го легкогарматного полку 6-ої стрілецької дивізії військ УНР

Фонд 2403 Штаб 17-го легкогарматного куреня 6-ої стрілецької дивізії військ Української Народної Республіки

Фонд 2404 Штаб 18-го стрілецького куреня 6-ої стрілецької дивізії військ Української Народної республіки

Фонд 2410 Штаб 46-го стрілецького куреня 6-ої стрілецької дивізії військ Української Народної Республіки

Фонд 2411 Штаб 47-го стрілецького куреня 16-ої стрілецької бригади 6-ої стрілецької дивізії військ Української Народної Республіки

Фонд 2412 Польовий рухомий госпіталь 6-ої стрілецької дивізії військ Української Народної Республіки

Фонд 2414 Штаб 6-ої технічної сотні 6-ої стрілецької дивізії військ Української Народної Республіки

Фонд 2415 Штаб 6-ої запасної стрілецької бригади військ Української Народної Республіки

Фонд 2416 Представник Міністерства продовольства Української Народної Республіки при агентстві Державного хлібного бюро, м. Прилуки Прилуцького повіту, Полтавської губернії

Фонд 2417 Штаб 16-ої стрілецької бригади 6-ої стрілецької дивізії військ УНР

Фонд 2419 Штаб 3-го кулеметного куреня військ Української Народної Республіки

Фонд 2425 Штаб 16-го запасного стрілецького куреня військ Української Народної Республіки

Фонд 2426 Генеральний інспектор армії Української Народної Республіки

Фонд 2427 Військовий штабний суд при штабі діючої армії Української Народної Республіки

Фонд 2440 Вищий військовий суд при 3-й запасній стрілецькій бригаді військ Української Народної Республіки

Фонд 2441 Вищий військовий суд при 2-й запасній стрілецькій бригаді військ Української Народної Республіки

Фонд 2442 Військовий надзвичайний суд при залозі військ Української Народної Республіки

Фонд 2443 Київський вищий військовий суд Української Народної Республіки

Фонд 2445 Надзвичайний військовий суд при штабі залоги військ Української Народної Республіки

Фонд 2451 Окремий технічний курінь 1-ої кулеметної дивізії військ Української Народної Республіки

Фонд 2461 Правління кооперативу службовців земельних справ Української Держави, м. Київ

Фонд 2466 Тарнівське місцеве бюро поштово-телеграфних службовців Української Народної Республіки, м. Тарнів ( Польща )

Фонд 2467 Товариство допомоги українській шкільній молоді в таборах інтернованих в Польщі, м. Каліш

Фонд 2469 Головна квартира гетьмана Української Держави, м. Київ Всієї України військ козацьких

Фонд 2470 Команда залоги м. Хмельник, Хмельницької волості, Літинського повіту, Подільської губернії

Фонд 2471 Надзвичайна дипломатична місія Української Народної Республіки в Румунії, м. Бухарест

Фонд 2477 Харківське окружне виборче бюро по підготовці виборів на Всеросійський Єврейський з’їзд, м. Харків

Фонд 2483 Штаб 3-го кулеметного куреня 2-ої кулеметної бригади 1-ої кулеметної дивізії військ Української Народної Республіки

Фонд 2486 Українська торгівельно-економічна місія в Речі Посполитій Польській, м. Варшава

Фонд 2491 Українська військова місія в Речі Посполитій, м. Варшава

Фонд 2492 Центральний комітет Всеукраїнської Ради селянських депутатів “Селянська спілка”, м. Київ

Фонд 2496 Тарнівський відділ Українського товариства Червоного Хреста, м. Тарнів (Польща)

Фонд 2570 Український комітет по постачанню сільськогосподарських машин при Генеральному секретарстві земельних справ Української Центральної Ради, м. Київ

Фонд 2577 Комісар Міністерства культів Української Народної Республіки, м. Київ

Фонд 2587 Полтавський губернський комісар Української Народної Республіки, м. Полтава

Фонд 2588 Інспектор державної варти на Полтавщині, м. Полтава

Фонд 2610 1-ша батарея 1-ої Сердюцької гарматної бригади військ Української Народної Республіки, м. Київ

Фонд 2611 Редакція військово-наукового вісника Генерального штабу Української Народної Республіки, м. Київ

Фонд 2613 Державна варта Лук’янівського району м. Києва, м. Київ

Фонд 3006 Міністерство Генерального писарства УНР, м. Київ

Фонд 3010 Комітет працівників Міністерства народного господарства Української Народної Республіки, м. Ченстохів (Польща)

Фонд 3011 Комітет Українського товариства в м. Ростові-на-Дону, м. Ростов-на-Дону

Фонд 3030 Ізюмський повітовий революційний трибунал, м. Ізюм Харківської губернії

Фонд 3056 Харківський губернський комісар Української Народної Республіки, м. Харків

Фонд 3058 Таганрозька окружна Українська рада, м. Таганрог

Фонд 3059 Харківське товариство “Просвіта”, м. Харків

Фонд 3062 Гурток Української культурно-просвітньої спілки слобідських залізниць Української Держави, ст. Куп’янськ Вузловий Харківської губернії

Фонд 3064 Цивільний прифронтовий комісаріат при 2-ій Волинській дивізії армії Української Народної Республіки

Фонд 3073 Українська національна спілка Української Держави, м. Київ

Фонд 3074 Звенигородський повітовий військовий начальник Української Народної Республіки, м. Звенигородка, Київської губернії

Фонд 3077 Посольство Української Держави в Німеччині, м. Берлін

Фонд 3079 Криворізька волосна земська управа, с. Криворіжжя, Бахмутського повіту, Катеринославської губернії

Фонд 3081 Редакція газети “Боротьба”- органу лівих соціалістів-революціонерів, м. Харків

Фонд 3084 Міністерство торгу та промисловості Української Народної Республіки, м. Київ

Фонд 3094 Старобільська повітова управа з військової повинності, м. Старлбільськ, Харківської губернії

Фонд 3096 Товариство “Союз українок” УНР, м. Тарнів (Польща)

Фонд 3110 Ліквідаційна комісія Всеукраїнської ради військових депутатів УНР, м. Київ

Фонд 3116 Вінницьке карно-розшукове відділення департаменту Державної варти Української Держави, м. Вінниця Подільської губернії

Фонд 3126 Міжвідомча комісія по врегулюванню штатів установ Української Народної Республіки, м. Тарнів (Польща)

Фонд 3157 Референт у справах санітарії й опікунства при Головному уповноваженому уряду УНР на Поділлі, м. Кам’янець- Подільський Подільської губернії

Фонд 3165 Валківський повітовий комісар , м. Валки Харківської губернії

Фонд 3175 Начальник Кам’янець-Подільської добровільної дружини УД м. Кам’янець Подільський Подільської губернії

Фонд 3192 Українська військово-санітарна місія в справах українських полонених в Німеччині., м. Берлін

Фонд 3198 Посольство Української Держави в Австро -Угорщині, м. Відень

Фонд 3200 Управа інспектора технічних військ діючої армії Української Народної Республіки, м. Запоріжжя, м. Чортків (Польща)

Фонд 3214 Польва скарбниця при ставці головного отамана Укрїнської Народної Республіки, (Польща)

Фонд 3215 Польова дирекція залізниць України , табори Ченстохів, (Польща), Станіслав (Галичина)

Фонд 3218 Перша Запорізька стрілецька бригада 1-ої Запорізької стрілецької дивізії військ Української Народної Республіки, табір Пікуліци / Польща /

Фонд 3220 Школа підстаршин 1-ої Запорозької дивізії військ Української Народної Республіки, м. Меджибіж, табори Пікуліци, Вадовіци (Польща)

Фонд 3221 Окрема технічна сотня 1-ої Запорізької стрілецької дивізії військ Української Народної Республіки, таб. Пікуліци, Водовіци (Польща)

Фонд 3222 Дивізійний шпиталь1-ої Запорізької стрілецької дивізії військ Української Народної Республіки, м. Кам’янець- Подільський, табори. Пікуліци, м. Петреків, Ченстохів, Водовіци (Польща)

Фонд 3223 Штаб 16-го легкого гарматного полку 1-ої Запорізької стрвлецької дивізії військ Української Народної Республіки, м. Київ, с. Ігнатопіль, м. Галузів, Ковель, Брест-Литовськ, м. Олександрів

Фонд 3224 Піший Запорізький полк 1-ої Запорізької стрілецької дивізії військ Української Народної Республіки

Фонд 3226 1-ий кінний Запорозький полк 1-ої Запорозької стрілецької дивізії військ Української Народної Республіки, с.Воківці (Польща)

Фонд 3227 Гарматний полк 1-ої Запорізької стрілецької дивізії військ Української Народної Республіки

Фонд 3228 Кінний полк “Чорних запорожців”1-ої Запорізької стрілецької дивізії військ Української Народної Республіки, м. Водовіци (Польща)

Фонд 3229 5-ий стрілецький Запорозький збірний Дорошенко – Богданівський курінь військ Української Народної Республіки, табір Вадовіци (Польща)

Фонд 3230 Штаб 1-го збірного сірого куреня 1-ої Запорізької стрілецької дивізії військ Української Народної Республіки, табір Каліш. Каліш (Польща)

Фонд 3231 1-ий стрілецький Запорізький курінь ім.Української Народної Республіки 1-ої Запорізької стрілецької бригади м. Станіслав, табір Водовіци (Польща)

Фонд 3232 2-ий піший Запорозький стрілецький ім. Мазепи курінь 1-ої Запорізької стрілецької бригади 1-ої Запорізької стрілецької дивізії військ Української Народної Республіки,с.Висички, Олеша, Слобідка,м. Галич, табір Вадовиці (Польща)

Фонд 3226 1-ий кінний Запорозький полк 1-ої Запорозької стрілецької дивізії військ Української Народної Республіки, с.Воківці (Польща)

Фонд 3227 Гарматний полк 1-ої Запорізької стрілецької дивізії військ Української Народної Республіки

Фонд 3228 Кінний полк “Чорних запорожців”1-ої Запорізької стрілецької дивізії військ Української Народної Республіки, м. Водовіци (Польща)

Фонд 3229 5-ий стрілецький Запорозький збірний Дорошенко – Богданівський курінь військ Української Народної Республіки, табір Вадовіци (Польща)

Фонд 3230 Штаб 1-го збірного сірого куреня 1-ої Запорізької стрілецької дивізії військ Української Народної Республіки, табір Каліш. Каліш (Польща)

Фонд 3231 1-ий стрілецький Запорізький курінь ім.Української Народної Республіки 1-ої Запорізької стрілецької бригади м. Станіслав, табір Водовіци (Польща)

Фонд 3232 2-ий піший Запорозький стрілецький ім. Мазепи курінь 1-ої Запорізької стрілецької бригади 1-ої Запорізької стрілецької дивізії військ Української Народної Республіки,с.Висички, Олеша, Слобідка,м. Галич, табір Вадовиці (Польща)

Фонд 3234 Штаб 2-ої кулеметної бригади 1-ої кулеметної дивізії військ Української Народної Республіки,.м. Тлумач, с. Кутківці, м.Стехніківці, таб. Пікулиці (Польща)

Фонд 3237 Перший дивізіон гарматної бригади 1-ї кулеметної дивізії військ Української Народної Республіки

Фонд 3240 Штаб 2-ї збірної запасної бригади військ Української Народної Республіки

Фонд 3241 Штаб кінного полку ім. гетьмана Івана Мазепи 2-ї Волинської стрілецької дивізії військ Української Народної Республіки

Фонд 3242 Штаб 1-го Чорноморського полку військ Української Народної Республіки

Фонд 3243 Штаб 4-го полку сірожупанників 2-ї Волинської стрілецької дивізії військ Української Народної Республіки

Фонд 3244 Штаб 2-го збірного куреня 4-ї збірної бригади сірожупанників 2-ї Волинської стрілецької дивізії військ Української Народної Республіки

Фонд 3245 Окремий пластунський курінь при кінному полку ім. гетьмана Івана Мазепи військ Української Народної Республіки

Фонд 3246 Штаб 3-го збірного Чорноморського куреня 4-ї бригади сірожупанників 2-ї Волинської стрілецької дивізії військ Української Народної Республіки

Фонд 3247 Штаб запасного куреня при 2-й Волинській стрілецькій дивізії військ Української Народної Республіки

Фонд 3248 Штаб 2-го пішого Запорозького ім. Мазепи куреня військ Української Народної Республіки

Фонд 3249 Штаб 2-го куреня 1-го Чорноморського полку військ Української Народної Республіки

Фонд 3250 Окрема кінна сотня 2-ї Волинської стрілецької дивізії військ Української Народної Республіки

Фонд 3253 Штаб 4-ї Київської стрілецької дивізії військ Української Народної Республіки

Фонд 3254 (оп. 2) Штаб 5-ї стрілецької Херсонської дивізії військ Української Народної Республіки
Фонд 3257 Головне управління місцями ув’язнення Української Держави, м. Київ

Фонд 3260 Штаб Наддніпрянської армії Української Народної Республіки

Фонд 3264 Українська військова ліквідаційна комісія у справах полонених і інтернованих в Речі Посполитій Польській, м. Варшава

Фонд 3266 Міністерство праці УНР, м. Київ

Фонд 3267 Штаб окремого прикордонного корпусу військ Української Народної Республіки, мм. Ланцут, Тарнів (Польща)

Фонд 3269 Кам’янецький місцевий інтендант військ Української Народної Республіки

Фонд 3270 Могилівський гарматний склеп, м. Ланцут (Польща)

Фонд 3803 Тищенко (Сірий) Юрій Пилипович (1880-1953) журналіст, публіцист, видавець української літератури за кордоном

Фонд 3804 Мандрика Микита Іванович (28.09.1886-20.08.1979 ) – публіцист, поет, дипломат, громадський діяч, член УЦР

Фонд 3806 Полонська-Василенко Наталія Дмитрівна (1884-1973) – історик, археолог, архівіст, співзасновник Київського археологічного інс-ту, професор художнього інс-ту та Київського університету, співробітник ВУАН-АН УРСР, професор УВУ та ПБ академії

Фонд 3807 Жук Андрій (01.07.1880-03.09. 1968) – громадський і політичний діяч, публіцист, діяч українського кооперативного руху, дипломат, член ЦК Української соціал-демократичної робітничої партії, член “Проводу” Союзу визволення України” (СВУ), радник міністерств

Фонд 3808 Залізняк Микола Кіндратович (1888-1950) – посол УНР у Фінляндії та Австрії, доктор філософії

Фонд 3810 Державна слідча комісія Міністерства юстиції Української Народної Республіки, м. Київ

Фонд 3814 Огородник Яків Андрійович (09.10.1894- 1930) член Ради республіки УНР, доктор історії

Фонд 3815 Ткаченко Михайло Якович – член Української селянської спілки в м. Празі

Фонд 3821 Григоріїв Мирослав Никифорович (26.04.1911-07.06.2000 ) – художник-графік, журналіст

Фонд 3830 Приходько Віктор Кіндратович (1886-?)- громадський і культурний діяч, член Української Центральної Ради, міністр юстиції, товариш міністра фінансів Директорії УНР, викладач Української господарської академії в м. Подебрадах

Фонд 3832 Мазепа-Коваль Галина Ісаківна (1910-1997) художниця

Фонд 3848 Починок Тимотей Григорович (26.02.1885р.) – керівник федерації Української соціалістичної партії в Америці