Центральний державний архів вищих органів влади та управління України

Фонди

Номер фонду Назва фонду Початок Кінець Обсяг
900 Штаб 13-го стрілецького куреня 13-ої стрілецької Херсонської бригади 5-ої стрілецької Херсонської дивізії УНР, територія Польщі 1921 1921 3
902 Начальник Городнянської повітової державної варти, м.Сновськ Чернігівської губернії. 1918 1918 1
903 Городнянська повітова земська управа, м. Городня Чернігівської губернії. 1918 1918 1
904 Ніжинський повітовий староста, м. Ніжин, Чернігівської губернії 1918 1918 1
905 Генеральний суд Української Держави, м. Київ 1895 1919 7918
907 Полтавська міська комісія по виборах до Українських Установчих зборів, м. Полтава. 1917 1918 7
916 Всегалицьке радянське видавництво, м. Тернопіль. 1920 1920 6
929 Уповноважений Всеукраїнської державної будівельної контори по Бакинському району, м. Баку. 1923 1924 13
931 Житомирська повітова земельна управа, м. Житомир, Волинської губернії. 1919 1919 122
950 Ліквідаційна комісія управління Постачання Української трудової армії на Правобережній Україні, м. Київ. 1920 1922 7
958 Роменський повітовий громадський комітет, м. Ромни, полтавської губернії. 1917 1917 2
962 Штаб головного коменданта військ Української Держави на Волині, м. Житомир. 1918 1918 2
972 Петропавлівський волосний виконавчий комітет Рад робітничих, селянських і червоноармійських депутатів, с. Петропавлівка Павлоградського повіту Катеринославської губернії 1918 1920 1
978 Штаб 14-ої стрілецької Подільської бригади 5-ої стрілецької Херсонської дивізії військ Української Народної Респубдіки, територія Польщі. 1921 1922 19
981 Український державний трест махоркових радгоспів Всесоюзного об'єднання тютюнової і махорочної промисловості (Укрмахоррадгосптрест), м. Київ. 1931 1936 657
991 Яблунівська волосна земська управа, м.Яблуневе, Лубенського повіту Полтавської губернії 1918 1918 1
992 Уповноважені Управління землеробства і землеустрою при Головнокомандуючому збройними силами Півдня Росії по Київській та Полтавській губерніях, (об'єднаний фонд) 1919 1920 31
996 Полтавський губернський громадський комітет, м. Полтава. 1917 1918 105
998 Полтавська судово-слідча комісія при начальникові гарнізону деніківської армії, м. Полтава 1919 1919 2
999 Полтавська губернська земельна комісія Міністерства земельних справ Української Держави, м. Полтава. 1918 1918 114
1001 Штаб 40-го стрілецького куреня 14-ої стрілецької Подільської бригади 5-ої стрілецької Херсонської дивізії військ Української Народної Республіки 1921 1921 4
1003 Полтавська губернська земельно-ліквідаційна комісія Міністерства земельних справ Української Держави, м. Полтава 1918 1918 49
1004 Консульське агенство Української Держави при Всевеликому війську Донському, м. Новочеркаськ 1918 1919 1
1008 Управління корпусного інтендантства 6-го корпусу військ Української Держави, м. Полтава. 1918 1919 9
1009 Полтавське товариство "Просвіта", м. Полтава. 1917 1920 26
1011 Полтавська губернська контора Державного хлібного бюро при Міністерстві продовольства Української Держави. 1918 1919 399
1012 Харківська судово-слідча комісія (період Денікіна), м. Харків. 1919 1919 6
1014 Микільське волосне правління, с. Микільське Херсонського повіту Миколаївської губернії. 1919 1919 1
1015 Білопільська волосна народна управа, містечко Білопілля, Бердичівського повіту Київської губернії. 1918 1918 1
1016 Скадовський тимчасовий громадський селищний комітет, порт Скадовськ, Дніпровського повіту, Таврійської губернії 1919 1919 2
1017 Любарський волосний виконавчий комітет, м. Любар, Новоград-Волинського повіту, Волинської губернії 1917 1917 1
1018 Балинська волосна народна управа УНР, містечко Балин, Кам'янецького повіту, Подільської губернії. 1917 1919 2
1020 Скадовське тимчасове громадське управління, порт Скадовськ, Дніпровського повіту, Таврійської губернії. 1919 1920 2
1021 Виконавчий комітет "Спілки селян-хліборобів", м. Скадовськ Дніпровського повіту Таврійської губернії. 1918 1918 1
1023 Ружинська волосна земельна управа, м. Ружин, Бердичівського повіту, Київської губернії. 1919 1919 5
1024 Управління Радомишльського повітового коменданта Української Народної Республіки, м. Радомишль, Київської губ. 1918 1919 5
1025 Білилівська волосна народна управа Української Держави, містечко Білилівка, Бердичівського повіту, Київської губернії. 1917 1918 7
1029 Летичівська повітова народна управа Української Народної Республіки, м. Летичів, Подільської губернії. 1919 1919 4
1033 Полонська волосна земська управа, містечко Полонне, Новоград-Волинського повіту, Волинської губернії. 1917 1919 10
1035 Міністерство народного здоров'я і опікунства Української Держави, м. Київ. 1918 1918 129
1037 Погрибищенська волосна виборча комісія по виборах до Всеросійських Установчих зборів, містечко Погребище Бердичівського повіту Київської губернії. 1917 1917 1
1038 Костянтиноградська повітова комісія по виборах до Українських Установчих зборів, м. Костянтиноград, Полтавської губернії. 1917 1917 4
1039 Бердичівська міська виборча комісія по виборах до Українських Установчих зборів, м. Бердичів, Київської губернії. 1918 1918 1
1040 Чернігівська міська виборча комісія по виборах до Українських Установчих зборів, м. Чернігів. 1917 1918 1
1042 Штаб Народного комісара по боротьбі з контрреволюцією на Україні, м. Харків. 1917 1918 4
1043 Районний уповноважений Міністерства продовольства Української Держави по заготівлі незернового фуражу на Поділлі і Волині, м. Вінниця 1918 1919 44
1044 Головний уповноважений Міністерства продовольства Української Держави по заготівлі незерного фуражу, м. Київ. 1918 1918 33
1046 Уповноважений Міністерства продовольства Центральної Ради по Південно-Західному фронту, м. Житомир, Волинської губернії 1917 1918 2
1047 Уповноважений Міністерства продовольства Української Народної Республіки по будівництву зерносховищ, м. Київ 1917 1918 6
1048 Особливоуповноважений Міністерства продовольства Української Держави по заготівлі худоби, м. Київ. 1918 1919 138
1054 Кам'янський сільський староста, с. Кам'янки, Ново-Московського повіту Катеринославської губернії. 1919 1919 3
1055 Всеукраїнська академія сільськогогосподарських наук ім. В.І. Леніна (ВАСГН), м. Харків. 1931 1934 1933
1058 Українське відділення Всесоюзного державного літературно-ілюстраційного, фотовидавничого тресту (Українське відділення Союзфото), м. Київ. 1936 1938 15
1059 Комісія з районування при ЦК КП(б) України, м. Харків. 1924 1925 1
1060 Генеральне секретарство земельних справ Української Центральної Ради, м. Київ 1917 1918 90
1061 Міністерство земельних справ Української Держави, м. Київ. 1918 1918 1214
1062 серпня 1920р. - м. Станіслав 1918 1922 713
1063 Генеральний Секретаріат Центральної Ради, м. Київ. 1917 1918 39
1064 Рада міністрів Української Держави, м. Київ. 1918 1918 372
1065 Рада народних міністрів Української Народної Республіки, м. Київ, м. Кам'янець-Подільський, травень1920р.- м. Київ, липень-серпень 1920р.м. Кам'янець- Подільський,з 1921р.м. Тарнів (Польща). 1918 1923 1072
1066 Красилівський волосний земельний комітет, с. Красилівка, Таращанського повіту, Київської губернії. 1918 1919 1
1067 Головне тюремне управління Міністерства внутрішніх справ Української Держави, м. Київ. 1917 1918 89
1071 Міністерство сповідань Української Держави, м. Київ. 1918 1919 506
1072 Міністерство сповідань Української Народної Республіки, мм. Київ, Вінниця, Проскурів, Рівне, Кам'янець-Подільській, Станіславів (Галичина); Тарнів (Польща) 1918 1922 340
1073 Державний секрітаріат військових справ Західної Української Народної Республіки, м. Тернопіль. 1918 1919 8
1074 Міністерство військових справ Української Держави, м. Київ. 1918 1918 131
1075 Військове міністерство Української Народної Республіки, мм. Київ, Вінниця, Проскурів, Рівне, Кам'янець-Подільський, Станіславів (Галичина), Тарнів (Польща) 1918 1929 1326
1076 Генеральне секретарство по військових справах Української Центральної Ради, м. Київ. 1917 1918 66
1077 Головне управління Генерального штабу Української Держави 1918 1918 196
1078 Головне управління Генерального штабу УНР, мм. Київ, Жмеринка, Рівне, Кам'янець-Подільський 1918 1930 469
1081 Контррозвідувальне відділення штабу Добровольчої армії Денікіна, м. Київ. 1919 1919 3
1082 Управління начальника заосмотрення армії й тилу Української Народної Республіки. 1920 1921 13
1083 Військовий штабний суд при 3-ій залізній стрілецькій дивізії військ УНР 1920 1921 43
1084 Головна військова санітарна управа Української Держави, м. Київ. 1918 1918 126
1088 Єлисеївська волосна продовольча управа, с. Єлисеївка, Бердянського повіту, Таврійської губернії. 1917 1918 1
1089 Велико-Комишуваський волосний земельний комітет, с. Велика Комишуваха Ізюмського повіту Харківської губернії. 1917 1918 2
1090 Покровське сільське управління, с. Покровка Михайлівської волості, Мелітопольського повіту, Таврійської губернії. 1919 1919 1
1091 Таврійська контора державного хлібного бюро при Міністерстві продовольства (при Денікіні), м. Мелітополь, Таврійської губернії. 1918 1919 12
1092 Міністерство внутрішніх справ Української Народної Республіки, м. Київ, м. Вінниця, м. Проскурів, м. Рівне, м. Кам'янець- Подільськ, Станіслав, Тарнів 1917 1923 1438
1095 Ново-Олексіївська комісія по прийому хліба для армії Секретарства продовольства Центральної Ради, с.Ново-Олексіївка Бердичівського повіту,Київської губернії 1917 1918 1
1101 Кам'янецька повітова управа з військової повинності Кам'янець-Подільський Подільської губернії 1918 1920 1
1105 Український центральний Галицько-буковинський комітет допомоги жертвам війни, Київ 1917 1919 108
1108 Організатор телефоно-телеграфних соціалістичних загонів при управлінні Харківського поштово-телеграфного округу, Харків 1918 1918 7
1109 Головна військова санітарна управа Української Народної Республіки, з 1918р.-м. Київ.(з 18.02.1919р.-м. Вінниця, з 09.03.1919р.-м.Проскурів, з 01.04.1919р.-м. Броди, з липня 1919р. М. Кам'янець-Подільський. 1918 1919 49
1110 Народний комісаріат пошт і телеграфів УСРР ( Наркомпоштель УСРР), м.м. Харків, Київ. 1917 1920 39
1111 Інженерна рота 5-ої пішої української дивізії, м. Збараж Подільської губернії. 1917 1918 2
1112 Штабний суд 16- ої пішої дивізії військ Української Держави, м. Олександрівськ Катеринославської губернії. 1918 1918 39
1113 Управління преси та інформації Української Народної Республіки, березень 1917р.- 08.02.1918р.- м. Київ 08.02.1918р.-березень 1918р. М. Вінниця, Ровно, м. Кам'янець-Подільський 1917 1921 372
1114 Правління кооперативу співробітників Міністерства закордонних справ Української Держави, м. Київ. 1918 1918 4
1115 Українська Центральна Рада, м. Київ, з 08.02.1918р.-м. Житомир, з березня 1918р.- м. Київ. 1917 1918 84
1116 Проскурівський повітовий виконавчий комітет громадських організацій, м. Проскурів Подільської губернії. 1917 1917 29
1117 Комісар Міністерства торгу і промисловості Української Держави при митниці м. Радзивилів, Волинської губернії 1918 1918 5
1118 Міністерство торгівлі і промисловості Української Держави, м. Київ. 1918 1918 163
1119 Державна варта Ново-економічного рудника, селище Ново-Економічне, Григорівської волості, Бахмутського повіту, Катеринославської губернії. 1918 1918 2
1121 Комісар Міністерства торгу і промисловості Української Держави при Тираспільській митниці, м. Тираспіль Тираспільського повіту Херсонської губернії. 1918 1918 5
1122 Народне секретарство військових справ України 1918 1920 67
1123 Особлива слідча комісія з розслідування протиєврейських погромних подій при Раді міністрів УНР м. Кам'янець-Подільський Подільської губернії 1919 1919 42
1125 Верховна слідча комісія Української Народної Республіки, мм. Київ, Вінниця, Рівне, Кам"янець-Подільський 1918 1919 6
1126 Міністерство у великоруських справах Української Народної Республіки, м. Київ. 1917 1918 8
1128 Комісар Міністерства Торгу і промисловості Української Держави при митниці, м. Кам'янець- Подільський, Подільської губернії. 1918 1918 6