Центральний державний архів вищих органів влади та управління України

Справи








Номер фонду1062
Назва фондусерпня 1920р. - м. Станіслав
Початок опису1918
Кінець опису1921
Анотація описуОпис-4ос
Особові справи
Шифр Назва справи Крайні дати
1 Адо Валеріан Андрійович 1 червня 1918 р. – 30 січня 1919 р.
2 Алексашин Олексій Олексійович 8 жовтня 1918 р. – 14 лютого 1919 р.
3 Алферова Тетяна Василівна 11 жовтня 1918 р. – 6 травня 1919 р.
4 Алянчіков Микола Миколайович 7 червня 1918 р. – 26 листопада 1918 р.
5 Андрієв Володимир Григорович 17 червня 1918 р. – 3 березня 1919 р.
6 Андрущенко Василь Михайлович 9 грудня 1918 р. – 30 травня 1919 р.
7 Артеменко Андрій Карпович 19 лютого 1900 р. – січень 1919 р.
8 Арцимович Віктор Вітольдович (службовий список) 1918 р.
9 Афанасьєв Микола Миколайович 11 листопада 1914 р. – 25 березня 1919 р.
10 Бадюла Гаврило Федорович 18 серпня 1918 р. – 14 січня 1919 р.
11 Батурин Георгій Йосипович 23 жовтня 1917 р. – 30 січня 1919 р.
12 Бейнерт Ян Янович (службовий список) 1918 р.
13 Бесядовський Федір Адріанович 13 квітня 1918 р. – 27 січня 1919 р.
14 Бігановський Семен Григорович (службовий список) 1918 р.
15 Боголюбов Павло Іванович (службовий лист) Без дати
16 Борисевич Костянтин Йосипович 27 листопада 1917 р. – 30 січня 1919 р.
17 Бородін Дмитро Панкратович (службовий лист) Без дати
18 Бурдій Георгій (Юрко) Васильович 29 квітня 1918 р. – 28 грудня 1918 р.
19 Бухкалов Андрій Михайлович 27 вересня 1912 р. – 17 січня 1919 р.
20 Бялокур (Македон) Ірина Адамівна 5 червня 1918 р. – 24 січня 1919 р.
21 Вегнер Микола Миколайович (службовий лист) Без дати
22 Вілінська Тетяна Юхимівна 31 серпня 1918 р. – січень 1919 р.
23 Воєводин Леонід Миколайович 30 грудня 1918 р. – 25 березня 1919 р.
24 Войцехович Вацлав Олександрович 30 грудня 1918 р. – 25 січня 1919 р.
25 Гапін Микола Олексійович (службовий лист) Без дати
26 Гільченко Дмитро Євдокимович 29 березня 1911 р. – 1 лютого 1919 р.
27 Голіков Василь Родіонович 22 червня 1918 р. – 27 березня 1919 р.
28 Голодний Тихон Оксентович (службовий лист) Без дати
29 Голубєв Олександр Олександрович 16 жовтня 1918 р. – 2 січня 1919 р.
30 Голяховський Андрій Павлович 16 грудня 1917 р. – 1 січня 1919 р.
31 Гончарова Варвара Іванівна 16 січня 1919 р. – 27 січня 1919 р.
32 Грушецький Олександр Євменович 21 квітня 1916 р. – 13 січня 1919 р.
33 Гудвіл Дмитро Леонідович (службовий лист) Без дати
34 Гудвіл Юрій Леонідович (службовий лист) Без дати
35 Гудима Іпатій Олександрович (службовий лист) Без дати
36 Гулинський Борис Максимович 26 березня 1903 р. – 10 січня 1919 р.
37 Дмитренко Ганна Григорівна (службовий лист) Без дати
38 Ескуссон Олександр Денисович 26 квітня 1918 р. – 21 лютого 1919 р.
39 Єлеонський Микола Юрійович 21 березня 1918 р. – 7червня 1919 р.
40 Жабров Михайло Олександрович 9 травня 1915 р. – 3 червня 1919 р.
41 Заїкін Пилип Іванович 1 травня 1918 р. – 27 січня 1919 р.
42 Зморович Іван Якович 4 жовтня 1918 р. – 9 січня 1919 р.
43 Іванюк Павло 20 березня 1918 р. – 26 червня 1919 р.
44 Карданець Марія Ільківна (службовий лист) Без дати
45 Карпінський Микола Тимофійович 25 липня 1918 р. – 9 січня 1919 р.
46 Кирилів Микола Петрович 13 липня 1918 р. – 30 січня 1919 р.
47 Кліонський Олександр Давидович 17 червня 1918 р. – 30 січня 1919 р.
48 Клунний Петро Михайлович 11 червня 1918 р. – 30 січня 1919 р.
49 Козел Йосип Григорович (службовий список) 1918 р.
50 Ковалевський Микола Миколайович 12 листопада 1919 р. – 14 листопада 1919 р.
51 Колупаєв Георгій Петрович 13 грудня 1918 р. – 30 січня 1919 р.
52 Корбут Катерина Едуардівна (службовий лист) Без дати
53 Корчинський Костянтин Федорович 27 січня 1919 р.
54 Красовська Олена Олексіївна 28 травня 1918 р. – 8 травня 1919 р.
55 Кривчун Омелян Семенович 10 січня 1919 р.
56 Кудрицький Олексій Григорович 16 квітня 1918 р. – 27 січня 1918 р.
57 Кузьменко Прокіп Семенович 11 червня 1918 р. – лютий 1919 р.
58 Курінна Єфросинія Григорівна (службовий лист) Без дати
59 Лангваген Олександр Васильович 30 липня 1918 р. – 24 грудня 1918 р.
60 Левчук Іван Васильович 31 січня 1919 р. – 12 лютого 1919 р.
61 Лисенко Микола Дмитрович 24 травня 1918 р. – 10 березня 1919 р.
62 Лисицький Дмитро Федорович (службовий лист) Без дати
63 Лідерс Михайло Іванович (службовий лист) Без дати
64 Лозовський Василь Володимирович 11 грудня 1918 р. – 4 червня 1919 р.
65 Локоть Михайло Васильович 18 липня 1918 р. – 4 серпня 1919 р.
66 Лучин Михайло 19 вересня 1918 р. – 30 травня 1919 р.
67 Любинецька Ольга Володимирівна 27 серпня 1918 р. – 1 січня 1919 р.
68 Мазановський Юліан Осипович 18 квітня 1918 р. – 1 квітня 1919 р.
69 Макаренко Григорій Ількович 18 квітня 1918 р. – 27 січня 1919 р.
70 Макаров Петро Степанович 30 січня 1918 р. – 9 січня 1919 р.
71 Македон Павло Павлович 30 травня 1918 р. – 15 січня 1919 р.
72 Максимюк Павло Миколайович 22 грудня 1910 р. – 11 лютого 1919 р.
73 Мамаєв Микола Георгійович 30 жовтня 1916 р. – 11 січня 1919 р.
74 Масловський Володимир Максимович 24 вересня 1918 р. – 24 січня 1919 р.
75 Мачуговська Юлія Олександрівна 24 жовтня 1918 р. – 16 січня 1919 р.
76 Меньшиков Іван Олексійович 30 вересня 1918 р. – 23 січня 1919 р.
77 Модлинський Михайло Калістович Лютий 1918 р. – 27 січня 1919 р.
78 Мотрич-Шамрай Олександр Іларіонович 28 жовтня 1917 р. – 1 квітня 1919 р.
79 Муравйов Олександр Петрович 15 грудня 1917 р. – 30 квітня 1918 р.
80 Найденко Юрій Іванович 26 листопада 1913 р. – 17 березня 1919 р.
81 Нельський Георгій Єлисейович 16 жовтня 1918 р. – 30 січня 1919 р.
82 Нестеренко Дмитро Федорович 9 лютого 1915 р. – 24 січня 1919 р.
83 Никифоров Олександр Федорович 10 грудня 1918 р. – 3 січня 1919 р.
84 Ничко Олександр Генріхович 18 березня 1918 р. – 12 квітня 1919 р.
85 Німченко Леонід Олександрович 27 серпня 1918 р. – 24 січня 1919 р.
86 Носик Роман Якович 13 вересня 1915 р. – 25 січня 1919 р.
87 Огієвський Василь Дмитрович 27 січня 1918 р. – 21 грудня 1918 р.
88 Олех Петро Васильович 12 червня 1913 р. – 21 січня 1919 р.
89 Орлов Вадим Васильович 12 червня 1918 р. – березень 1919 р.
90 Осетров Юхим Сергійович 30 квітня 1918 р. – 21 січня 1919 р.
91 Островський Маріан Маркович 6 вересня 1918 р. – січень 1919 р.
92 Парамонов Яків Юхимович 23 січня 1919 р.
93 Петровський Іван Михайлович 23 січня 1918 р. – 23 січня 1919 р.
94 Підгорська Раїса Григорівна 10 червня 1918 р. – 1 лютого 1919 р.
95 Покуль Олекса Теодорович 3 листопада 1916 р. – 28 березня 1919 р.
96 Полянський Олекса Дмитрович 27 травня 1919 р.
97 Притков Костянтин Миколайович 28 травня 1918 р. – 1 січня 1919 р.
98 Пузиновський Олександр Миколайович 18 липня 1918 р. – 21 січня 1919 р.
99 Путренко Михайло Федорович 15 червня 1918 р. – 19 січня 1919 р.
100 Рашковський Корнілій Северіанович 2 липня 1918 р.– 10 січня 1919 р.
101 Реріх Олександр Олександрович 5 грудня 1918 р. – 1 лютого 1919 р.
102 Рогинський Меєр Давидович 24 квітня 1918 р. – 3 січня 1919 р.
103 Романський Сергій Леонідович Грудень 1918 р. – 24 січня 1919 р.
104 Рудаків Олександр Іванович 23 вересня 1918 р. – 10 квітня 1919 р.
105 Рудченко Сергій Матвійович 26 січня 1918 р. – січень 1919 р.
106 Руктешель Лідія Олександрівна 16 липня 1918 р. – 11 квітня 1919 р.
107 Русановський Олександр М. 23 грудня 1918 р. – 22 березня 1919 р.
108 Русецький Олександр Гнатович 2 червня 1918 р. – 16 січня 1919 р.
109 Самгородська Євгенія Дмитрівна 5 червня 1918 р. – 8 травня 1919 р.
110 Сатир Лаврен Никифорович 28 вересня 1918 р. – 17 червня 1919 р.
111 Свідзінський Вадим Юхимович 8 січня 1919 р.
112 Слюсаренко Олексій Михайлович 20 січня 1919 р. – 27 січня 1919 р.
113 Смирнов Володимир Всеславович 8 червня 1918 р. – 27 січня 1919 р.
114 Смирнов Михайло Андрійович 1 квітня 1918 р. – 28 грудня 1918 р.
115 Солохненко Микола Артемович 11 липня 1918 р. – 4 липня 1919 р.
116 Ткачинський Михайло Васильович 25 липня 1915 р. – 24 січня 1919 р.
117 Товстоліс Дмитро Іванович 20 травня 1918 р. – 16 травня 1919 р.
118 Фількович Петро 1 липня 1919 р.
119 Цейтлін Натан 8 січня 1918 р. – 16 січня 1919 р.
120 Чуєнко Василь Гордійович 20 травня 1918 р. – 11 лютого 1919 р.
121 Шовколович Павло Осипович 11 жовтня 1915 р. – 27 січня 1919 р.
122 Шторх Сергій Миколайович 25 квітня 1918 р. – 27 січня 1919 р.
123 Шульга Іван Сидорович 31 липня 1918 р. – 9 січня 1919 р.
124 Яковлів Микола Васильович 21 травня 1918 р. – 18 березня 1919 р.
125 Ярещенко Микола Григорович 1 січня 1919 р. – лютий 1919 р.
126 Ясінський Вікентій Косьмич 29 квітня 1916 р. – 11 лютого 1919 р.
127 Ястржембська Ядвіга Антонівна 3 серпня 1918 р. – 3 січня 1919 р.
128 Яцентковський Олексій Володимирович 13 березня 1918 р. – січень 1919 р.
129 Обкладинки особових справ працівників міністерства з прізвищами на літери «А-Л» Без дати
130 Обкладинки особових справ працівників міністерства з прізвищами на літери «М-Ш» Без дати
131 Апостолів Іван Єлисейович 13 грудня 1920 р. – 5 травня 1921 р.
132 Білоус Степан Пилипович 13 грудня 1920 р. – 10 лютого 1921 р.
133 Білятчак Іван Юркевич 7 травня 1920 р. – 11 жовтня 1921 р.
134 Бойчук Василь Іванович 18 жовтня 1920 р. – 29 жовтня 1920 р.
135 Буруцький Всеволод Степанович 7 липня 1920 р. – 18 липня 1921 р.
136 Венгелевська Марія Петрівна 11 листопада 1920 р. – 13 грудня 1920 р.
137 Вовчук Михайло Іванович 6 вересня 1920 р. – 18 липня 1921 р.
138 Волощук Прокіп 16 жовтня 1920 р. – 18 жовтня 1920 р.
139 Дідченко Григорій Олексійович 25 травня 1920 р. – 21 серпня 1921 р.
140 Длугопільська (Пахарь) Ольга Миколаївна 8 листопада 1920 р. – 3 червня 1921 р.
141 Дудко Федір Степанович 20 вересня 1920 р. – 4 липня 1921 р.
142 Євграфов (Євграфів) Григорій Олексійович 17 грудня 1920 р. – 4 жовтня 1921 р.
143 Звіногродський Сергій Миколайович 20 жовтня 1919 р. – 15 червня 1921 р.
144 Зибенко Олександр Іванович 26 червня 1920 р. – 22 жовтня 1921 р.
145 Іваницький Борис Юрійович (Юркович) 15 травня 1920 р. – 19 липня 1921 р.
146 Іваха Григорій Миколайович 21 травня 1920 р. – 9 вересня 1921 р.
147 Карабут Микола Георгійович 20 лютого 1920 р. – 22 серпня 1921 р.
148 Каратницький Омелян Васильович 1 липня 1920 р. – 28 травня 1921 р.
149 Кочарський Олександр Іванович 4 серпня 1920 р. – 2 липня 1921 р.
150 Квасницький Сергій Васильович 3 вересня 1920 р. – 2 вересня 1921 р.
151 Клер Олімпіада Григорівна 3 травня 1920 р. – 10 жовтня 1921 р.
152 Кобзей Ядвіга Прилмиславівна 20 вересня 1920 р. – 27 жовтня 1920 р.
153 Ковалевський Олександр Олександрович 5 серпня 1920 р. – 23 серпня 1921 р.
154 Кононенко Віктор Дмитрович 5 червня 1920 р. – 3 жовтня 1921 р.
155 Корбут Дмитро Антонович 13 грудня 1920 р. – 17 серпня 1921 р.
156 Корбут Петро Антонович 13 грудня 1920 р. – 15 серпня 1921 р.
157 Кравченко Петро Родіонович 24 травня 1920 р. – 22 жовтня 1921 р.
158 Круківський Володимир Іванович 1 жовтня 1920 р. – 1 лютого 1921 р.
159 Лотоцький Никифор Антонович 30 березня 1920 р. – 17 серпня 1921 р.
160 Лукич Микола Степанович 12 листопада 1920 р. – 13 листопада 1920 р.
161 Макарів Олександр 22 вересня 1921 р.
162 Мельник Ганна Володимирівна 13 жовтня 1920 р. – 21 жовтня 1920 р.
163 Мирошниченко Матвій 30 квітня 1921 р. – 15 серпня 1921 р.
164 Михайловський Олександр Павлович 8 червня 1920 р. – 26 серпня 1921 р.
165 Монастирська Людмила Євстафіївна 30 вересня 1920 р. – 8 травня 1921 р.
166 Монастирська Олімпіада Павлівна 21 жовтня 1920 р. – 8 травня 1921 р.
167 Паливода Олександр 27 липня 1920 р. – 5 лютого 1921 р.
168 Пахарь Микола Йосипович 26 травня 1920 р. – 3 червня 1921 р.
169 Піснячевський Дмитро Костянтинович 13 грудня 1920 р. – 14 грудня 1921 р.
170 Полонський Олексій 1 жовтня 1920 р. – 3 червня 1921 р.
171 Попов Борис Трохимович 2 жовтня 1920 р. – 5 травня 1921 р.
172 Рачинський Олександр Федорович 29 травня 1920 р. – 7 травня 1921 р.
173 Руденчик Олександра Антонівна 11 листопада 1920 р. – 13 грудня 1920 р.
174 Садовський Іван 13 жовтня 1920 р. – 13 липня 1921 р.
175 Саковський Володимир Іоїлевич 11 серпня 1920 р. – 9 вересня 1921 р.
176 Селепей Дмитро Іванович 27 жовтня 1920 р. – 30 травня 1921 р.
177 Тинів Василь Михайлович 19 жовтня 1920 р. – 13 грудня 1920 р.
178 Топорків Микола 3 серпня 1920 р. – 11 листопада 1920 р.
179 Трохимович Степан Гнатович 13 грудня 1920 р. – 25 березня 1921 р.
180 Туровець Архип Григорович 27 травня – 18 грудня 1920 р.
181 Турський Олександр Антонович 11 листопада 1920 р. – 3 червня 1921 р.
182 Футорович Олімпіада Тимофіївна 26 травня 1920 р. – 17 серпня 1921 р.
183 Хижняк Федір Федорович 9 червня 1920 р. – 31 серпня 1921 р.
184 Шевчук Сидір Васильович 8 квітня 1921 р. – 3 листопада 1921 р.
185 Шереметинська Софія Яківна 16 травня 1920 р. – 13 серпня 1921 р.
186 Шереметинський Ірадіон Семенович 27 травня 1920 р. – 13 серпня 1921 р.
187 Юркевич Микола Романович 8 червня 1920 р. – 13 серпня 1920 р.