Центральний державний архів вищих органів влади та управління України

Описи

Номер фонду103
Назва фондуЦентральна міжвідомча комісія з надання дозволу на вивезення майна за кордон при Народному комісаріаті закордонних справ УСРР, м. Харків.
Початок1921
Кінець1922
Обсяг75

Перейменування фонду


1921 1922 Центральна міжвідомча комісія з надання дозволу на вивезення майна за кордон при Народному комісаріаті закордонних справ УСРР, м. Харків.Зміст фонду


Початок Кінець Опис
1921 1922 1 опис Копії договорів РРФСР та УСРР з Латвією, Литвою і Польщею і згод репатріації біженців з цих країн на Батьківщину. Декрет РНК УРСР "Про обіг золота, платини, коштовного каміння та іноземної валюти". Положення РНК УРСР про комісії по видачі дозволу на вивіз майна репатріантів. Накази по Уповнаркомзовнішторгу РРФСР при РНК УРСР. Обіжники, інструкції Уповнаркомзовнішторгу РРФСР, Наркомвнутрсправ УСРР, Всеукраїнської надзвичайної комісії та Центральної міжвідомчої комісії з видачі дозволу на виклик майна за кордон при Наркомінсправі УСРР про стягнення гербового збору, порядок видачі дозволу та вивезення майна за кордон від'їжджаючим з УСРР іноземцям Протоколи засідань повітових міжвідомчих комісій з видачі дозволу на виклик майна за кордон. Листування з Наркомінсправами УСРР, Уповнаркомзовнішторгу РРФСР при РНК УСРР, повітовими міжвідомчими комісіями з видачі дозволу на вивіз майна за кордон, про порядок їх діяльності та видачу дозволу. Заява про видачу дозволу на вивіз майна за кордон та описи вивізного майна.