Центральний державний архів вищих органів влади та управління України

Описи

Номер фонду3264
Назва фондуУкраїнська військова ліквідаційна комісія у справах полонених і інтернованих в Речі Посполитій Польській, м. Варшава.
Початок1920
Кінець1921
Обсяг5

Перейменування фонду


1920 1921 Українська військова ліквідаційна комісія у справах полонених і інтернованих в Речі Посполитій Польській, м. Варшава.Зміст фонду


Початок Кінець Опис
1920 1921 Опис-1 Інструкції Міністерства військових справ УНР про правила інтернування, обеззброєння інтернованих в Польщі військових частин армій УНР і Деникіна. Накази голови Української військової ліквідаційної комісії у справах полонених і інтернованих про призначення та відрядження старшин, козаків до військових частин. Доповіді голови ліквідаційної комісії, начальника юнацької школи про розташування військових частин УНР в Польщі та відомості про їх матеріальний і чисельний стан, переведення юнацької школи за кордон. Замовлення військових частин армії УНР на видачу навчальних приладь Рапорти старщин і козаків про призначення їх до юнацької школи, поїздку на Україну, надання матеріальної допомоги. Особова справа генерал - хорунжого армії УНР Петрова Всеволода. Старий опи.