Центральний державний архів вищих органів влади та управління України

Справи
Номер фонду2012
Назва фондуКам'янець-Подільська міська державна варта, м. Кам'янець-Подільський Подільської губернії
Початок опису1918
Кінець опису0
Анотація описуопис-1
Обіжники Міністерства внутрішніх справ УД і Подільського губернського старости про недопущення більшовиків до роботи на фабриках, рудниках та інших підприємствах, своєчасне донесення і встановлення секретного нагляду за особами, які пропагують страйки та повстання
Копія обов'язкової постанови Ради міністрів УД
Домова книга реєстрації мешканців окремих вулиць в м. Кам'янець-Подільському
Короткі відомості про арешт осіб, звинувачених в агітації проти уряду
Рапорти начальників ділянок Кам'янецької міської державної варти про політичний настрій населення
Справа про розшук осіб, звинувачених у злочинах, та їх арешти
Запити та рапорти про кількість вартових, гру в лото, образу імені Гетьмана під час вистави тощо. Списки артистів «дирекції Войташек», губернських інструкторів по позашкільній освіті Подільської губернської управи, осіб, що володіють вогнепальною зброєю та ін.
Старий опис
Шифр Назва справи Крайні дати
1 Обіжники Міністерства внутрішніх справ УД і Подільського губернського старости про недопущення більшовиків до роботи на фабриках, рудниках та інших підприємствах, своєчасне донесення і встановлення секретного нагляду за особами, які пропагують страйки та повстання 23 червня 1918 р. - 6 жовтня 1918 р.
2 Короткі відомості про арешт осіб, звинувачених в агітації проти уряду 27 червня 1918 р. - 12 жовтня 1918 р.
3 Рапорти начальників ділянок Кам'янецької міської державної варти про політичний настрій населення 4 липня 1918 р. - 18 жовтня 1918 р.
4 Справа про розшук осіб, звинувачених у злочинах, та їх арешти 25 червня 1918 р. - 6 вересня 1918 р.
5 Обіжники Мінстерства внутрішніх справ УД; запити та рапорти про кількість вартових, гру в лото, образу імені Гетьмана під час вистави тощо. Списки артистів «дирекції Войташек», губернських інструкторів по позашкільній освіті Подільської губернської управи, осіб, що володіють вогнепальною зброєю та ін. 27 червня 1918 р. - 15 жовтня 1918 р.
6 Копія обов'язкової постанови Ради міністрів УД (друк.прим.), домова книга реєстрації мешканців окремих вулиць в м. Кам'янець-Подільському 31 липня 1918 р. - 19 жовтня 1918 р.
7 Старий опис № 1 за 1918 р.