Нові видання

Пересунько Тіна. Світовий тріумф “Щедрика” – 100 років культурної дипломатії України (збірник архівних документів). Київ. Видавництво “АртЕк”, 2018. 200 с.

ISBN 978-617-7674-01-5

© УЦКД, 2018

© Тіна Пересунько, текст, 2018

© В’ячеслав Горшков, дизайн, 2018

Збірник архівних документів “Світовий тріумф “Щедрика” 100 років культурної дипломатії” видано за підсумками проведених джерелознавчих студій з історії культурної дипломатії України, ініційованих Українським центром культурних досліджень при Міністерстві культури України за підтримки Українського культурного фонду.

У книзі вперше оприлюднюються вибрані документи з фондів Центрального державного архіву вищих органів влади та управління України, що ілюструють історію тріумфальних гастролей Української Республіканської Капели (Українського Національного Хору) під орудою диригента Олександра Кошиця упродовж 19191924 років у країнах Західної Європи, Північної та Південної Америки, завдяки яким світові став відомий “Щедрик” Миколи Леонтовича. Гастролі Капели, як державної репрезентативної інституції Української Народної Республіки, ініційовані Главою Директорії УНР Симоном Петлюрою з метою промоції української культури і позитивного іміджу України в світі.

Проект реалізований у співпраці з Центральним державним архівом вищих органів влади і управління України і спрямований на просування іміджевої спадщини Української Народної Республіки в галузі культурної дипломатії.

Перейти до вмісту