на яку ви очевидно згодитись не хочете. Вказуєте нам на національно-персональну автономію. Однак принцип національно-персональної автономії, як непохитне право національних меншостей, в Білорусії також установлений Радою Республіки як і на Україні. Ми находимося в рівних условинах. Одначе се не вирішує питання. Очевидно спір о границях може бути конкретно вирішений, коли ми ясно установимо наші економічні взаємини в спірних місцях. Треба сторонам приступити до праці вже з конкретними умовами, проєктами торговельних договорів. З тим однак треба поспішити, бо ми до сего часу не можемо поставити питання практично.
П. ЛІХНЯКЕВИЧ каже, що український уряд зовсім не лукавить. Правда, досі ще Українська Народна Республіка офіціально не визнала незалежності Білорусії, але уряд принципово незалежність Білорусі визнає; самий договір про державні границі являється скритим актом такого визнання. Офіціального визнання однак так швидко зробити не можна. Мусить бути порозуміння з іншими державами і перш за все з нашими теперішніми союзниками. Білоруська делегація може бути певною, що Україна жадає добра Білорусі і хотіла бачить на заході свого сусіда як найсильнішого і як якнайскоріше зовсім независімого. Однак чому Білоруська делегація відкладає так важну для неї справу усталення державних границь. Коли білоруська делегація має повновласть вирішати це питання, то в її власнім інтересі вирішити його як найскоріше.
П. ЦІВКЕВИЧ відповідає, що повновласть маємо, однак до вирішення так важного питання мусимо підходить обережно, кожному відомо є, як важне це питання і як велика відповідальність за його вирішення.
П. РАК-МИХАЙЛОВСЬКИЙ не вважає сьогодні потрібним дальше говорити про питання о відносинах Української Народної Республіки про признання незалежності Білоруської Республіки, бо тепер із уст представника Української Народної Республіки ми почули офіціальні слова признання, приймає це до відома і просить слова п. Ліхнякевича зазначить в протоколі.
П. ЛІХНЯКЕВИЧ пропонує 5-ти хвилеву перерву, щоб обговорить в делегаціях ту пропозицію.
5-ти хвилева перерва ухвалюється. Засідання зачиняється. По відкриттю засідання п. ЛІХНЯКЕВИЧ ставить білоруській делегації два питання: