На виставці “ХАРТІЇ НЕЗАЛЕЖНОСТІ” ЕКСПОНУВАЛИСЯ ОРИГІНАЛИ УНІКАЛЬНИХ ДОКУМЕНТІВ НАЦІОНАЛЬНОГО АРХІВНОГО ФОНДУ

НА ВИСТАВЦІ "ХАРТІЇ НЕЗАЛЕЖНОСТІ" ЕКСПОНУВАЛИСЯ ОРИГІНАЛИ УНІКАЛЬНИХ ДОКУМЕНТІВ НАЦІОНАЛЬНОГО АРХІВНОГО ФОНДУ

Вчора закінчила свою роботу виставка «Хартії Незалежності», на якій в кулуарах Верховної Ради України впродовж двох днів, 23 та 24 серпня, експонувалися оригінали унікальних документів Національного архівного фонду – «Декларація про державний суверенітет України» від 16 липня 1990 року, «Акт проголошення незалежності України» від 24 серпня 1991 року та «Конституція України», прийнята на п’ятій сесії Верховної Ради України 28 червня 1996 року. Ці документи закладають непохитний ґрунт державності українського народу, продовжуючи тисячолітню традицію державотворення в Україні, та є найціннішими скарбами історії української нації.
Експозицію виставки за сприяння Апарату Верховної Ради України та під егідою Державної архівної служби України до Дня Державного Прапора України та Дня незалежності України створено Центральним державним архівом вищих органів влади та управління України, у якому на вічному зберіганні перебувають ці Хартії Незалежності українського народу.

На виставці “ХАРТІЇ НЕЗАЛЕЖНОСТІ” експонувалися оригінали унікальних документів Національного архівного фонду На виставці “ХАРТІЇ НЕЗАЛЕЖНОСТІ” експонувалися оригінали унікальних документів Національного архівного фонду

НА ВИСТАВЦІ "ХАРТІЇ НЕЗАЛЕЖНОСТІ" ЕКСПОНУВАЛИСЯ ОРИГІНАЛИ УНІКАЛЬНИХ ДОКУМЕНТІВ НАЦІОНАЛЬНОГО АРХІВНОГО ФОНДУ

 

 

Перейти до вмісту