Засідання робочої групи з розробки Містобудівного кодексу України

засідання робочої групи з розробки Містобудівного кодексу України
24 жовтня 2023 року на базі Державної архівної служби України відбулося засідання робочої групи з розробки Містобудівного кодексу України Комітету з питань організації державної влади, місцевого самоврядування, регіонального розвитку та містобудування щодо розгляду пропозицій Укрдержархіву стосовно включення до Містобудівного кодексу України вимог зі створення страхового фонду документації перед прийняттям в експлуатацію закінчених будівництвом об’єктів категорій складності СС2-СС3.
Під час заходу серед інших експоновано оригінали документів ЦДАВО України з фонду 4906 «Державний комітет України у справах містобудування і архітектури (Держкоммістобудування), м. Київ».
Директорка ЦДАВО України Лариса Левченко ознайомила присутніх з оригіналами архівних документів, представленими на виставці, та виступила із презентацією на тему «Повоєнна відбудова в Україні за документами Центрального державного архіву вищих органів влади та управління України».
Пропонуємо слайди презентації до перегляду.
Керівник виставкового проєкту і автор презентації – Лариса Левченко, виявлення документів – Олена Єфремова, Мадіна Білоус, відбір документів та укладання анотацій – Наталія Григорчук, Надія Савченко, сканування документів – Катерина Батюк, Ольга Волик.

Лариса Левченко

«Повоєнна відбудова в Україні за документами Центрального державного архіву вищих органів влади та управління України»

Перейти до вмісту