Закон про громадянство Української Народної Республіки. ЦДАВО України. Ф. 1065. Оп. 4. Спр. 96. Арк. 50. Оригінал. Машинопис

Закон про громадянство Української Народної Республіки. ЦДАВО України. Ф. 1065. Оп. 4. Спр. 96. Арк. 50. Оригінал. Машинопис

Заяви про звільнення від громадянства подається Начальникові Губернії, або у відповідних випадках Дипломатичному Представникові Української Народної Республіки за кордоном та розв’язується тим же порядком, що і про прийняття до українського громадянства. За 2 місяці до дня розв’язання справи про неї публікується за рахунок прохача в офіційному органі Української Народної Республіки та місцевих офіційних та 2 приватних часописах.
19. Особа, що її звільнено від українського громадянства, мусить на протязі півроку, залишити межі Республіки, а на протязі року ліквідувати своє нерухоме майно.
20. Особи, що їх звільнено від українського громадянства, до 17 років віку, не мають права приїхати та оселитися на території України до 45 років віку.
Виключення з цього правила розв’язує Рада Народніх Міністрів на внесення Міністра Внутрішніх Справ в порозумінню з Військовим Міністром.
21. Особа, що без належного дозволу вступить до підданства або прийме громадянство іншої Держави, підлягає карам, зазначеним в законах карних.
22. Закон з дня 2 липня 1918 року «Про Громадянство Української Держави» скасувати.
ГОЛОВА РАДИ НАРОДНІХ МІНІСТРІВ
КЕРУЮЧИЙ МІНІСТЕРСТВОМ
ВНУТРІШНІХ СПРАВ
В.о. ДЕРЖАВНОГО СЕКРЕТАРЯ
НАДВИЩИЙ СУДДЯ Г. Шиян

Leave a Comment

Перейти до вмісту